Сімейний відпочинок


Безліч людей приїжджають в Карпати кожного року відпочивати. В зимовий період зазвичай приїжджають сім’ї, які хочуть активно відпочити: кататись на лижах, сноубордах, санках, ковзанах, сноутюбінгах, родельбангах, квадроциклах, снігоходах, роуп-джампінгах та просто прогулянка лісом. Літом в Карпатах інші розваги: велопрогулянки, туристичні походи, кінні прогулянки, походи різноманітними полонинами, квадротури,  джипінг-тури, родельбани, BIKE ZIP, катамарани, екстрім-парки, гідроцикли, водні лижі, вейкборди, збирання грибів. Звичайно, що наші гості приїжджають не тільки за активним відпочинком, а й просто подихати чистим повітрям, оздоровитися і усамітнитися від міського буденного життя — змінити оточення.

А ще провести відпочинок в Карпатах можна з дітьми — це унікальний шанс провести найяскравіші і незабутні миті разом, в екологічно чистих місцях України. Карпати — це не просто прекрасний куточок первозданної природи, де можна цікаво провести час з сім’єю. Це дивовижне місце, де можна забути про проблеми і турботи та присвятити весь час дітям.

Для комфортного сімейного відпочинку пропонуємо: 2-х, 3-х, 4-х місні номери у головному корпусі з зручностями на поверсі (у номері — умивальник, душ і туалет — на поверсі), а також 2-х, 3-х місні напівлюкси з можливістю додаткового місця (у номері – санвузол, холодильник, телевізор).

Номери однокімнатні двохмісні «Півлюкс»

Номери класу «Стандарт»