Елітний табір для сучасних дітей «Friends World»


Новітній та креативний табір «Friends World» запрошує дітей віком від 5-17 років провести незабутнє літо разом з нами!

Нашою метою є оздоровлення Ваших дітей! Як фізичне, так і емоційне. Адже дружба, теплі взаємини, вміння вболівати та співпереживати, бажання допомагати, відчуття справжнього командного духу є тим, що залишається в серці в кожного з наших вихованців, і спонукує їх приїжджати до Нас знову і знову! Наші працівники — це кваліфіковані педагоги та психологи, які вже мають чималий досвід роботи в таборі. Тому для Нашої команди цікаві заняття, продумана програма, захоплюючі дійства та дружня атмосфера є тим, що Ми вміємо та щоденно втілюємо в життя!

Ми робимо відпочинок в таборі не лише драйвовим та веселим а ще й мегакорисним! Дізнайтесь більше на нашому сайті www.friendsworld.club!

Кожного дня оздоровлюючі процедури для дітей: соляна кімната — найдрібніші частинки солі проникають у найвіддаленіші відділи бронхіального дерева, та надають, бронходренажну, протизапальну, імуномодулюючу дію на респіраторний тракт.

Професійний масаж надає лікувальну, відновлюючу, розслаблюючу дію на організм.

Інгаляції — поліпшення дренажної функції дихальних шляхів; санація дихальних шляхів і бронхіального дерева; купірування бронхоспазму; вплив на місцеві імунні реакції респіраторного тракту; поліпшення регенерації слизової оболонки дихальних шляхів.

Фіто чаї — надання заспокійливої дії, нормалізації роботи органів серця, шлунка і нормалізації травлення, очищення організму, підвищення енергетичного тонусу організму, нормалізації стану нервової системи, зміцнення імунної системи, поповнення організму антиоксидантами, проти простудних захворювань, стимулювання роботи внутрішніх органів, усунення проблем безсоння.

  • Також інші процедури за призначенням лікаря
  • 7 гектарів території Карпат в нашому розпорядженні.
  • Власне озеро (курс молодого риболова).
  • Сучасна та креативна програма занять.
  • Англійську мову викладає носій мови.
  • Походи та екскурсії по мальовничими Карпатами.
  • Діти знаходяться під цілодобовим наглядом.
  • Територія охороняється.

В програму входять прогулянки на квадроциклах, курс орієнтування на місцевості та масштабні квести.

Ми гарантуємо найкращий відпочинок для Ваших діток!

Наші контакти: (096) 12 11 443, (050) 80 98 886 — Анастасія та Захар. Сайт: www.friendsworld.club.