Сімейний відпочинок

Безліч людей приїжджають в Карпати кожен рік відпочивати. В зимовий період зазвичай приїжджають сім’ї, які хочуть активно відпочити — катаються на лижах, сноубордах, санках, снігоходах. Літом в Карпатах інші розваги — велопрогулянки, туристичні походи, поїздки на квадроциклах. Звичайно, що наші гості приїжджають не тільки за активним відпочинком, а й просто подихати чистим повітрям, оздоровитися і усамітнитися від міської суєти — змінити оточення.

А ще провести відпочинок в Карпатах можна з дітьми — це унікальний шанс провести найяскравіші і незабутні миті разом, в екологічно чистих місцях України. Карпати — це не просто прекрасний куточок первозданної природи, де можна цікаво провести час з сім’єю. Це дивовижне місце, де можна забути про проблеми і турботи та присвятити весь час дітям.

Для комфортного сімейного відпочинку пропонуємо 2-х місні номери у головному корпусі з вигодами на поверсі (у номері — умивальник, душ і туалет — на поверсі), а також 2-х місні напівлюкси з можливістю додаткового місця.

Номери класу «Люкс»

Номери класу «Півлюкс»

Номери класу «Стандарт»