ПОЛОЖЕННЯ про Медичний реабілітаційний центр МВС України “Кремінці”

    Загалі положення

 • Медичний реабілітаційний центр МВС України “Кремінці” (далі- Центр) є самостійним державним закладом охорони здоров’я, що забезпечує на основі відповідної ліцензії реабілітаційним, санаторно-курортним лікуванням, оздоровленням та відпочинком державних службовців МВС, поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії(далі – військовослужбовці НГУ), пенсіонерів з числа осіб рядового і навчальницького складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців НГУ, поліцейських, членів їх сімей, працівників МВС та поліції, ветеранів органів внутрішніх справ(далі-особи, які мають право на користування закладами охорони здоров’я МВС).
 • Центр є юридичною особою публічного права, має реєстраційні та спеціальні реєстраційні рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку зі своїм повним найменуванням та Державним Гербом України, бланки та штампи зі своїм найменуванням, має самостійний баланс та здійснює діловодство відповідно до законодавства і нормативно-правових актів МВС, забезпечує дотримання режиму секретності у своїй діяльності.
 • Центр має у своєму складі:

– відділення лікування та реабілітації;

– дитяче відділення;

– курортну поліклініку (утримується за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету);

– пансіонат (утримується за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету).

 • Юридична адреса та місцезнаходження Центру: вул.Шевченка, 1, село Татарів, місто Яремче, Івано-Франківська область, 78596.
 • Центр є правонаступником спеціалізованого санаторію МВС України “Кремінці”.
 • Повне та скорочене найменування Центру українською мовою:

повне – Медичний реабілітаційний центр МВС України “Кремінці”.

скорочене – МРЦ МВС України “Кремінці”.

Основні завдання Центру

 • Забезпечення реабілітаційного, санаторно-курортного лікування, оздоровлення та відпочинку осіб, які мають право на користування закладами охорони здоров’я МВС з використанням переважно реабілітаційних та лікувальних заходів (в т.ч. медико-психологічної реабілітації), спрямованих на відновлення та збереження психофізіологічних і психічних функцій, оптимальної працездатності, соціальної активності в комплексі з фізіотерапією, лікувальною фізкультурою, дієтичним харчуванням, максимальним використанням природно-кліматичних чинників.
 • Забезпечення належних умов для ефективного функціонування структурних підрозділів Центру з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.
 • Організація та проведення реабілітаційного, санаторно-курортного лікування, оздоровлення та відпочинку хворих за медичними показаннями:

– медична та медико-психологічна реабілітація поліцейських, які постраждали при виконанні службових обов’язків та/або потребують продовження лікування після стаціонарного лікування;

– санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок осіб, які мають право на користування закладами охорони здоров’я МВС;

– профілактичне лікування, організація відпочинку.

 • Здійснення заходів, спрямованих на профілактику захворюваності, тимчасової та стійкої втрати працездатності особами, які мають право на медичне обслуговування.
 • Здійснення контролю за фізичним та психічним станом здоров’я працівників МВС, поліцейських з відповідною корекцією.
 • Забезпечення побутового та культурного обслуговування осіб, які перебувають на реабілітації, лікуванні, оздоровленні та відпочинку в Центрі.
 • Організація дозвілля та спортивно-масових заходів для хворих та відпочиваючих в Центрі.
 • Забезпечення вимог законодавства в галузі охорони здоров’я, державних стандартів, санітарно-епідеміологічного благополуччя, протиепідемічного режиму.

 

МРЦ МВС України “Кремінці” має Державний акт на право постійного користування землею, для обслуговування жилих корпусів та господарських будівель.